V.E. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics NAS of Ukraine
National Academy of Sciences of Ukraine

Search

Horizon Europe Launch Day in Ukraine

Шановні колеги, 3 грудня 2021 року відбудеться інформаційний день «Horizon Europe Launch Day in Ukraine». Захід буде транслюватись в актовому залі Інституту з 12:00 до 18:30 год (проспект Науки, 41, 5корпус, 5 поверх), вхід вільний для всіх бажаючих.

Головна мета заходу – проінформувати потенційних учасників Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та комплементарної до неї Програми з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії про умови участі, а також можливості програм.

До участі у заході запрошуються провідні вчені, дослідники, інноватори, представники влади, малого, середнього бізнесу та всі зацікавлені.

Захід триватиме з 12:00 до 18:30 год за київським часом.

Для самостійної участі у заході потрібна попередня реєстраціяза посиланням, що відкрита до 21:00 год 2 грудня 2021 року(четвер).

Додатково, трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН українською мовою, а також YouTube-каналі МОН українськоюта англійською мовами. Під час заходу буде забезпечено синхронний переклад.

Учасники події зможуть дізнатися та обговорити:

  •       нові пріоритети, структури та напрями дев’ятої програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»;
  •       європейські та національні інструменти підтримки досліджень та інновацій в Україні;
  •       нові глобальні та індустріальні виклики, що постануть перед світовою спільнотою протягом наступного десятиліття.

Ознайомитися з програмою заходу можна за посиланням або завантажити. У разі виникнення запитань просимо звертатися до державного експерта директорату науки та інновацій МОН Вікторії Гайдар. 

Контактний телефон: +38 (044) 287 82 16.

Емейл: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .